Prodej

PRODÁNO - Byt Mohelnice

Mohelnice

Prodáno

Sháníte bydlení v kompletně zrekonstruovaném bytě v Mohelnici, která má veškerou občanskou vybavenost. Nabízím k prodeji družstevní byt, o užitné ploše 52 m2, dispozičně 2+1, ve 4 nadzemním podlaží.

Dispozice bytu tvoří vstupní chodba s prostornou šatnou. WC je samostatné. Do koupeny se vchází z kuchyně je vybavena sprchovým koutem a umývadlem s vestavěnou skříňkou . Kuchyně má novou kuchyňskou linkou a sporák . Z chodby po levé straně se vchází do ložnice, samostatný vchod z chodby má i obývací pokoj s lodžií. . Orientace bytu je sever (kuchyně, ) a jih (obývací pokoj a ložnice).

Součástí rekonstrukce kromě zděného jádra byla i výměna nové vodoinstalace a elektroinstalace . Plovoucí podlahy jsou v chodbě, kuchyni jídelně a obývacím pokoji a ložnici je koberec. V koupelně a WC je dlažba. Nové interiérové dveře. Plastová okna se žaluziemi. K bytu náleží sklep a společná kočárkárna a kolárna. Dům je také po celkové revitalizaci.

Byt lze převést do osobního vlastnictví. Má nízké měsíční náklady na bydlení

Pro zajištění financování jsem připravena vám nabídnout prostřednictvím našich finančních poradců nejvýhodnější financování na trhu nebo rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Pro bližší informace nebo zájem o prohlídku mne kontaktujte 

Syručková

Alice Syručková

732 468 887

Potřebujete prodat nemovitost?

Zavolejte mi a nebo mi napište.
Kontaktovat