Prodej

PRODÁNO - Byt Prostějov

Prostějov

Prodáno

Hledáte byt Prostějově ?  Který si chcete upravit podle svých představ? Jeden takový tu pro vás mám. Dům je po revitalizaci, má novou fasádu se zateplením.

Byt 3+1 se nachází ve 1. patře ( 2.nadzemní podlaží) panelového domu bez výtahu a má výměru 70 m². Každý pokoj má samostatný vchod. Z obývacího pokoje s je vstup na lodžii. V obytných místnostech jsou parkety, v ostatních místnostech je linoleum . V koupelně je vana a umyvadlo. Wc je samostatné. Předmětem prodeje je také sklep, který se nachází v suterénu domu. Důležitá je i orientace bytu. Kuchyně a jeden pokoj je s výhledem na jih, obývací pokoj s lodžií a další pokoj je s výhledem na sever.

Bezproblémové parkování je na několika parkovištích u domu .

Je zde klid a zeleň obklopující dům ze všech stran a lavičky  které vybízejí k posezení .

Lokalita poskytuje veškerý komfort pro bydlení. Rodina jistě ocení nedaleko svého domova školku, školu, obchodní střediska, restaurace apod.

Byt je družstevní, nemůžete ho tedy financovat hypotečním úvěrem pokud nemáte další nemovitost kterou můžete dát do zástavy.

Prostřednictvím naší společnosti Money centrum zajistíme výhodné financování. Doporučujeme prohlídku. Pro bližší informace nebo zájem o prohlídku mne kontaktujte.
 

Syručková

Alice Syručková

732 468 887

Potřebujete prodat nemovitost?

Zavolejte mi a nebo mi napište.
Kontaktovat