Prodej

PRODÁNO - Dub nad Moravou

Dub nad Moravou

Prodáno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům s předzahrádkou a zahradou v Dubu na Moravě - vzdálené pouhé 18 km od města Olomouce.

Dvoupodlažní dům nabízí dvě bytové jednotky. V 1. Nadzemním podlaží se nachází byt 3+1 standardních dispozic (ložnice, obývací pokoj a další pokoj, kuchyň, koupelna s vanou a bojlerem na ohřívání vody, samostatné WC, předsíň).

Druhá bytová jednotka 3+1 je ve 2. NP je řešena stejně jako byt v 1. nadzemním podlaží (3 pokoje, kuchyň, koupelna s vanou a bojlerem na ohřívání vody, samostatné WC, chodba).

Dům je celý podsklepený, je napojen na vodovodní řad, kanalizaci a je průběžně udržovaný. Každý byt má svůj samostatný elektroměr a své samostatné vytápění a to kotlem na tuhá paliva ( který není delší dobu využíván) nebo elektrickými přímotopy.

Za zmínku rozhodně stojí slunná zahrada s úrodnou půdou a skleníkem. Na konci zahrady jsou dvě garáže na kterou navazuje větší suchá, světlá místnost. Dům je ideální například pro větší rodinu, 2 rodiny, bydlení + podnikání, bydlení + pronájem. Další velký potenciál tato nemovitost skýtá i investičně.

V místě veškerá občanská vybavenost. Nemovitost není zatížena zástavním právem ani jiným omezením. Pro zajištění financování jsem připravena vám nabídnout prostřednictvím našich finančních poradců nejvýhodnější financování na trhu nebo rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Pro bližší informace nebo zájem o prohlídku mne kontaktujte. 

Syručková

Alice Syručková

732 468 887

Potřebujete prodat nemovitost?

Zavolejte mi a nebo mi napište.
Kontaktovat