Prodej

PRODÁNO - Dům Prostějov

Prostějov

Prodáno

Nabízím k prodeji přízemní rodinný dům v Prostějově, o dispozici 3+1 o zastavěné ploše 105m2 s možností vestavby dalších pokojů v podkroví. Dům je v původním stavu určený k rekonstrukci. Skládá se z kuchyně a jídelním prostorem, který je zároveň verandou se vstupem na zahradu a třemi pokoji. V celém přízemí je bezbariérový přístup až na zahradu o výměře 183m2 která je ze dvou stran obezděná a třetí stranu uzavírá udržovaná zahrada. Okna pokojů jsou orientována na sever, kuchyň a veranda na jižní stranu. Dům je napojen na plyn, dálkový vodovod, obecní kanalizaci.
Jedná se o žádanou lokalitu v blízkosti centra s dobrou dopravní dostupností a výbornou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti je nákupní centrum Lidl, restaurace, školka, škola, pošta, poliklinika. Nedaleko je krásný nově upravený parčík k procházkám a odpočinku s dětským hřištěm. Dům je ihned volný a vzhledem k lokalitě i doporučuji na investici, vzhledem k velmi viditelné lokalitě je vhodný i ke komerčnímu využití.
Nemovitost není zatížena zástavním právem ani jiným omezením. Pro zajištění financování jsem připravena vám nabídnout prostřednictvím našich finančních poradců nejvýhodnější financování na trhu nebo rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Pro bližší informace nebo zájem o prohlídku mne kontaktujte 

Syručková

Alice Syručková

732 468 887

Potřebujete prodat nemovitost?

Zavolejte mi a nebo mi napište.
Kontaktovat